Kategorie: Zestawy Gry
CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
5904365262514
Symbol
SET-SzybkaAkcja-HeatWave
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.24kg
OPIS

SZYBKA AKCJA - erotyczna gra towarzyska.
Ośmielisz się na głos wyznać swoje grzechy i fantazje erotyczne? A może wolisz je przemilczeć? Na odpowiedź masz TYLKO 7 sekund. Podejmij decyzję i przyjmij wyzwanie. Otwórz się na nowe doświadczenia a czeka Cię wspaniała podróż z Twoją osobą partnerską i przyjaciółmi.

Zasady są proste: Ułóż karty w stos. Osoba po Twojej prawej stronie ciągnie pierwszą z brzegu i po przeczytaniu pytania szybko ustawia dołączoną klepsydrę. Pamiętaj! Twój czas na odpowiedź jest ograniczony! Musisz wymienić 4 rzeczy przed upływem czasu! Jak Ci się uda a pozostali gracze zaakceptują Twoją odpowiedź, zdobywasz punkt! Jeżeli nie, możecie urozmaicić zabawę, ponieść się fantazji i wymyślić karę :)

Zawartość pudełka:
-110 kart z pytaniami
-specjalny czasomierz
-pudełko na karty

Cechy gry:
liczba graczy: 2+
wiek: 18+
Uwaga! Gra tylko dla osób pełnoletnich.

Do gry dodajemy lubrykant Just Play HeatWave o pojemności 50ml.

Just Play Heat Wave - lubrykant z tym pewnym czymś dla większej przyjemności podczas seksu! Zawarta gliceryna wiąże wodę i podczas pocierania skóry zapewnia przyjemne uczucie ciepła, które potęguje się nawet przy lekkim oddychaniu na nią. Już niewielka ilość gwarantuje długotrwałe doznania podczas poślizgu. Nie zawiera oleju i tłuszczu. Produkt wegański. Odpowiedni do stosowania z prezerwatywami lateksowymi. 
Składniki: Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B