CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
6959633101674
Symbol
6959633101674
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.22kg
CECHY PRODUKTU

Kolor:
Marka:
OPIS

Stymulator Connexion Series Pulse Lite Neo Lavender Svakom
Poznaj najnowszą opatentowaną technologię pulsacyjną Svakom dającą głęboką przyjemność i z zapierającym dech w piersiach ssaniem. Ciesz się jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem, dzięki połączeniu pulsujących fal oraz interaktywności z aplikacją! Pulse Lite Neo od wielokrotnie nagradzanej marki Svakom to potężna zabawka ssąca, która stymuluje strefy erogenne. Super miękka dysza jest ergonomicznie zaprojektowana, aby dopasować się do ciała i zapewnić pożądaną stymulację.
Należący do serii Connexion, Pulse Lite Neo jest kompaktowy i dyskretny, z łatwości mieści się w dloni, dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu i czasie.
Urządzenie można zsynchronizować z aplikacją FeelConnect3, co czyni je idealnym do tworzenia połączeń, nawet na odległość. Każdy produkt z serii Connexion, będący częścią nowej generacji zaawansowanych technologicznie zabawek, może być wykorzystywany do tworzenia interaktywnych doświadczeń z kamerami internetowymi i witrynami wideo, takimi jak Pornhub. Zrelaksuj się i ciesz się kojącymi falami błogiej satysfakcji. Pulse Lite Neo oferuje ulepszone doświadczenie w świecie ssania, łącząc Pulse Technology ™ z innowacyjną interaktywną technologią SVAKOM; świat możliwości czeka.

Sposób użytkowania: urządzenie należy przemyć przed i po każdym użyciu. Należy stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody. Inne rodzaje lubrykantów mogą uszkodzić powierzchnię stymulatora. Dla uzyskania najlepszych efektów, urządzenie należy ładować  przed każdym użyciem.

Materiał: silikon, ABS, metal
Wymiary: 113,5 x 53,8 x 42,3mm
Waga: 93g
Typ baterii: Polymer lithium battery
Pojemnośc baterii: 300mAh
Czas ładowania 1,5h
Czas działania: 1h
Tryby ssania: 5
Poziomy intensywności: 5
Wodoodporny
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B