Odroczona płatność SolEx Pay i Spingo - jak to działa?
Odroczona płatność SolEx Pay i Spingo to usługi, które umożliwiają kupującemu dokonanie płatności po 14, 30 lub nawet 60 dniach.
Kupujący zamawia towar, którego potrzebuje. Wybiera SolEx Pay lub Spingo jako formę płatnosci. Przechodzi przez szybki i bezpieczny proces online (ustalenia warunków odroczenia i weryfikacji). Sprzedający otrzymuje natychmiast należność za sprzedany towar. Kupujący płaci dopiero w wybranym terminie – nawet do 60 dni od zakupu. Bez zbędnych negocjacji warunków i terminu płatności ze sprzedającym.

Płatność odroczona jest dostępna tylko dla klientów z Polski. Minimalna wartość faktury/zamówienia to 100zł.

Jaki jest koszt usługi dla klienta?
Koszt usługi zależy od okresu odroczenia i rodzaju wybranej usługi.

Usługa odroczona płatność 14 dni 30 dni 60 dni

usługa bezpłatna 1,2% wartości zakupów,
ale nie mniej niż 10zł
-

- 1,2% wartości zakupów 2,4% wartości zakupów


Zanim kupujący zdecyduje się na odroczoną płatność, będzie dokładnie wiedzieć ile kosztuje usługa. Oto przykładowa kalkulacja, którą zobaczy na stronie podczas procesu płacenia online.


Jak skorzystać z usługi finansowania na stronie ftoys.pl?
Klient wybiera metodę płatności na liście faktur lub zamówień. Po pozytywnej weryfikacji otrzymuje komunikat o opłaceniu zamówienia. Od teraz klient ma aż do 60 dni na jego spłatę (w zależności od wybranej opcji). Na wskazany adres mailowy otrzyma potwierdzenie dokonania transakcji od SolEx Pay lub Spingo.

Szczegółowa instrukcja dla płatności SolEx Pay i Spingo 

Jakie dane należy przygotować do weryfikacji?
Prosimy o przygotowanie następujących dokumentów:
- numer NIP
- adres firmy
- numer dowodu osobistego
- numer PESEL osoby reprezentującej firmę

Co się stanie jeśli klient nie zapłaci w terminie?
Jeśli klient nie zdąży opłacić zobowiązania w wybranym terminie, następuje kontakt w sprawie dopasowania odpowiedniego sposobu spłaty (np. raty).

Jakie są korzyści korzystania z SolEx Pay i Spingo
Przedsiebiorca, zwiększa swoją siłę rynkową. Jego możliwości finansowe są znacznie większe, co oznacza, że nie musi ograniczać swoich wydatków. Nie musi płacić zaraz po dokonaniu zakupu, sam decyduje, kiedy płaci za zamówienie
© SolEx B2B