CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
6959532318241
Symbol
BI-040038N
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.06kg
CECHY PRODUKTU

Kolor:
Marka:
OPIS

Aksamitny, silikonowy korek analny renomowanej firmy LyBaile. Idealny do dyskretnej stymulacji analnej dla osób, które dopiero odkrywają tę sferę życia seksulanego. Dzięki wąskiemu obwodowi i zwężającej się, zaokrąglonej końcówce, znakomicie nadaje się dla początkujących. Taki kształt ułatwia aplikację i sprawi, że korek będzie stabilny podczas penetracji. Uchwyt na końcu korka ułatwia wyjmowanie z miejsca intymnego, pozwalając dodatkowo na dobór intensywności stymulacji. Idealnie nadaje się do stymulacji analnej jak również waginalnej.
Korek został wykonany z aksamitnie gładkiego silikonu, który idealnie ślizga się po skórze. Silikon bardzo szybko się nagrzewa, ale zarazem zatrzymuje na dłużej pozyskane ciepło, dzięki czemu daje realne odczucia. Dodatkowo nie powoduje on podrażnień i uczuleń skóry. Produkt jest w 100% wodoodporny, można używać go pod prysznicem lub w wannie. 
Materiał: silikon
Długość: 8,5 cm
Średnica: do 3,1 cm
Wodoodporny

WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B