CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
6959532325928
Symbol
BI-014832-3
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.06kg
CECHY PRODUKTU

Kolor:
Marka:
OPIS

Innowacyjny masturbator w kształcie jajeczka. Otwórz dyskretne opakowanie Attractive Double Sided Egg i ciesz się całą gamą nowych doznań dzięki subtelnie stymulującej wewnętrznej teksturze. Wykonany z super elastycznego materiału bez ftalanów, który może rozciągać się, aby dopasować się do dosłownie każdego rozmiaru penisa. Masturbator Attractive Double Sided Egg jest fantastycznym wprowadzeniem do zabawek i spodoba się entuzjastom. Wystarczy zastosować lubrykant i włożyć penisa do ciasnego otworu jajka, a następnie rozciągnąć ten rewolucyjny masturbator na całą długość penisa.
Przed i po każdym użyciu należy produkt umyć. Zalecamy stosowanie specjalistycznych środków do czyszczenia zabawek erotycznych, ale można także użyć ciepłej wody z mydłem. Zalecane stosowanie lubrykantu dla uzyskania lepszego poślizgu i satysfakcji.
Materiał: TPR
Wymiary: 8,6cm x 4,6cm
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B