CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
6970260908832
Symbol
LV343216
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.04kg
CECHY PRODUKTU

Kolor:
Marka:
OPIS

Lumino play pierścień oferuje mnóstwo ekscytującej zabawy po zgaśnięciu świateł. Nasączony nietoksycznym świecącym proszkiem, po zmroku emituje kolorowe widoczne niebieskie światło. Pierścień jest wykonany z bezpiecznego materiału TPE. Dość miękki i elastyczny, jest również wystarczająco wytrzymały, aby zapewnić energiczną grę i można go zakładać na penisa oraz jądrach. Jego miękka, elastyczna i gąbczasta forma z łatwością dopasowuje się do większości rozmiarów i jest idealnym akcesorium wspomagającym erekcję. Ten świecący w ciemności pierścień na penisa gwarantuje niezapomnianą noc zabawy. Zabawka powinna być wystawiona na działanie światła w ciągu dnia, aby uzyskać najlepsze efekty świecenia w nocy.
Zasady higieny: umyć ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i unikać kontaktu z innymi zabawkami.
W zestawie mocny pocisk wibracyjny dla intensywnej stymulacji. Podobnie jak w przypadku wszystkich pierścieni na penisa, nie zalecamy nosić go dłużej niż około 20 minut na raz.
Średnica: 2cm; 2,5cm
Materiał: TPE
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B