CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
7340040407562
Symbol
7340040407562
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.17kg
CECHY PRODUKTU

Marka:
OPIS

Elegacka świeca do masażu Senze Tranquility szwedzkiej firmy Swede to ziołowy afrodyzjak będący delikatną mieszanką wosków roślinnych i ekstraktów o starannie skomponowanych nutach zapachowych, którę odprężąją, wprowadzają w dobry nastrój i pobudzają pożądanie.
Sposób użycia: zapal świecę i poczuj niezwykle uwodzicielski zapach mięty, róży i pomarańczy. Po 15-20 minutach składniki zamieniają się w nawilżający olejek do masażu. Zgaś świecę i delikatnie wylej ciepły płyn na ciało partnera i rozpocznij ekscytujący masaż.
Główne cechy produktu:
Nuta zapachowa - mięta, róża i pomarańcza
Produkt wegański wykonany z naturalnych składników
Czas palenia 12 h
Pojemność 50 ml
Poręczny kształ pozwala na dozowanie bez rozlewania. Słoiczek posiada praktyczne zamknięcie. Eleganckie opakowanie, idealne nadaje się na prezent!
UWAGA! Należy upewnić się, że świeca jest zgaszona, jeśli nie jest używana. Ze względów bezpieczeństwa, należy zgasić świecę przed wylaniem wosku na skórę.
Składniki: olej sojowy, olej kokosowy, masło shea, wosk pszczeli, wosk candelilla, olej awokado, olej jojoba, olej aloesowy, e-witamina, olejek miętowy, olejek różany, olejek pomarańczowy
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B