Szybka Akcja - nowa ekscytująca gra karciana w ofercie
Przedstawiamy naszą wyjątkową grę karcianą składającą się z 110 kart z pytaniami i klepsydry.

SZYBKA AKCJA - EROTYCZNA GRA TOWARZYSKA

Gra Szybka Akcja  wprowadzi odrobinę pikanterii i zabawy do życia towarzyskiego i erotycznego. To doskonały sposób na przełamanie rutyny i dodanie odrobiny szaleństwa podczas spotkań ze znajomymi.
 
Dlaczego warto wybrać grę Szybka Akcja jako prezent?

1. Zabawne pytania i krótki czas na odpowiedź
Gra Szybka Akcja to zbiór 110 kart z różnorodnymi pytaniami związanymi ze sferą erotyczną. Krótki czas na odpowiedź (mierzony za pomocą miniaturowej klepsydry dołączonej do zestawu) nie daje możliwości na dłuższe przemyślenie odpowiedzi, a to może doprowadzić do zabawnych sytuacji i rozluźnienia atmosfery. 

2. Przełamanie rutyny w sypialni
Często w długotrwałych związkach pojawia się pewna monotonia i rutyna w sypialni. Gra Szybka Akcja może pomóc w przełamaniu tych schematów i dodaniu odrobiny ekscytacji do życia erotycznego.

3. Doskonały prezent na wieczór kawalerski lub panieński
Gra Szybka Akcja może być doskonałym prezentem dla przyszłej pary małżeńskiej. To nie tylko oryginalny i zabawny pomysł, ale także sposób na rozmowy na temat intymności i seksualności w przyjaznej atmosferze.

4. Idealna propozycja na fanastyczną randkę
Gra w karty Szybka Akcja może również być doskonałym pomysłem na niestandardową randkę z ukochaną osobą. Dzięki temu, że czas na odpowiedź to tylko 7 sekund, możesz być pewien, że odpowiedź będzie szczera i spontaniczna. 

Jak grać w grę Szybka Akcja?

Zasady są proste:
Ułóż karty w stos. Osoba po Twojej prawej stronie ciągnie pierwszą z brzegu i po przeczytaniu pytania szybko ustawia dołączoną klepsydrę. Pamiętaj! Twój czas na odpowiedź jest ograniczony! Musisz wymienić 4 rzeczy przed upływem czasu! Jak Ci się uda a pozostali gracze zaakceptują Twoją odpowiedź, zdobywasz punkt! Jeżeli nie, możecie urozmaicić zabawę, ponieść się fantazji i wymyślić karę :)

Zawartość pudełka:
-110 kart z pytaniami
-specjalny czasomierz
-pudełko na karty

Cechy gry:
liczba graczy: 2+
wiek: 18+

Uwaga! Gra tylko dla osób pełnoletnich.
Grę Szybka Akcja można nabyć z naszej hurtowni osobno lub w interesujących zestawach.