CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
5904703900313
Symbol
60815099
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.01kg
CECHY PRODUKTU

Marka:
OPIS

PLAY ON For Men to suplement diety, którego naturalne składniki mają wpływ na zwiększenie intensywności doznań dzięki wzmocnienia krążenia krwi w narządach płciowych.
Składniki porcji dziennej: L-arginina (chlorowodorek L-argininy) 200mg, ekstrakt 4:1 z owoców buzdyganu naziemnego 150mg standaryzowany na 45% saponin 67,5mg, ekstrakt z korzenia ashwagandhy 120mg standaryzowany na 7% witanolidów 8,4mg, otoczka kapsułki: żelatyna, kofeina bezwodna 100mg, ekstrakt 4:1 z liści damiana 60mg, cynk (cytrynian cynku) 10mg (100%RWS)*
*RWS Referencyjne Wartości Spożycia
Zawiera kofeinę. Nie stosować z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników. 
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: spożywać 1 kapsułkę na 1h przed planowaną aktywnością seksualną. Popić wodą (250ml). Zalecamy regularną suplementację.
Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie  stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie powinien być stosowany w przypadku stosowania leków na nadciśnienie lub cukrzycę. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Zawartość: 2 kapsułki

WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B