CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
5904703900320
Symbol
60815098
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.01kg
CECHY PRODUKTU

Marka:
OPIS

PLAYON For Women to suplement diety, którego składniki mogą wspomóc komfort życia seksualnego.
Składniki porcji dziennej: Ekstrakt 4:1 z korzenia macy 200mg, ekstrakt 4:1 z owoców buzdyganu naziemnego 150mg standaryzowany na 45% saponin 67,5mg, otoczka kapsułki: żalatyna, ekstrakt z korzenia ashwagandhy 100mg standaryzowany na 7% witanolidów 7mg, kofeina bezwodna 100mg, ekstrakt 4:1 z liści damiana 50mg, cynk (cytrynian cynku) 10mg (100%RWS)*
*RWS Referencyjne Wartości Spożycia
Zawiera kofeinę. Nie stosować z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działalniu. Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników. 
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: spozywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250ml). Zalecamy regularną suplementację.
Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie  stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nassenym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie powinien być stosowany w przypadku stosowania leków na nadciśnienie lub cukrzycę. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Zawartość: 2 kapsułki
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B