CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
5903268071919
Symbol
60815125
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
CECHY PRODUKTU

Marka:
OPIS

CUMEX 70 kapsułek - nowoczesny supement powiększający objętość wytrysku.
Dzięki systematycznemu stosowaniu suplementu CUMEX Twój wytrysk będzie obfity jak nigdy dotąd. Orgazm będzie mocniejszy, a seks będzie trwał dłużej.
Chcesz by orgazm przychodził później, był mocniejszy i bardzo duży? Chciałbyś by erekcja trwała dłużej?
CUMEX to suplement stworzony właśnie w tym celu.  Twój organizm czeka tylko, aż dostarczysz mu składników, których mu brakuje. Stres, zmęczenie, zła dieta i nieregularny tryb życia niszczą Twoje życie seksualne. Ale w każdej chwili możesz to zmienić.
Czy wiesz, że: niedobory cynku w organizmie obniżają poziom testosteronu, który jest podstawowym hormonem męskości głównym czynnikiem wpływającym na siłę i jakość erekcji jest sprawność przepływu krwi w naczyniach krwionośnych? Nawet niewielki przerost prostaty może zaburzać funkcje seksualne i obniżać satysfakcję z życia seksualnego? Udany seks to... procesy chemiczne i biologiczne w Twoim organizmie. Dzięki nim pozbywasz się ograniczeń, zyskujesz potężne możliwości i naprawdę czerpiesz radość z życia seksualnego. Odzyskujesz pewność siebie i zyskujesz podziw partnerki.
Pełny Skład suplementu CUMEX
Zawartość składników preparatu w dziennej dawce 2 kapsułkach
Aronia 400,00mg
Pestka dyni 200,00mg
Maca 100,00mg
Miłorząb Japoński 100,00mg
Żeń-szeń właściwy 100,00mg
Chlorowodorek argininy 50,00mg
Buzdyganek naziemny 50,00mg
SPOSÓB UŻYCIA 1 maksymalnie 2 tabletki dziennie podczas posiłku.
UWAGA: Nie wolno przekraczać zalecanej dawki
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B