CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Kod kreskowy
4024144327515
Symbol
54020770000
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Waga
0.46kg
CECHY PRODUKTU

Kolor:
Marka:
OPIS

Elastyczny 3-funkcyjny wibrator marki Javida intensywnie rozpieszcza pochwę wibracjami i funkcją pchnięć, a jednocześnie łechtaczka jest stymulowana pusującymi impulsami. Podwójna przyjemność i podwójny punkt kulminacyjny!
Dla wszechstronnej podwójnej stymulacji, teksturowy trzon oferuje 3 prędkości pchnięć i 10 trybów wibracji w pulchnej końcówce dla przyjemnego użytkowania. Elastyczne, optymalnie spłaszczone ramię do stymulacji łechtaczki rozpieszcza 10 pulsującymi trybami stukania. Wszystkimi funkcjami można wygodnie sterować bezpośrednio na zabawce za pomocą jednego przycisku - osobno lub w ekscytujący sposób łącząc je ze sobą. Nie mniej niż 3 potężne silniki zapewniają niezawodną moc. Giętki i elastyczny, 3-funkcyjny wibrator idealnie dopasowuje się do ciała i ruchów. Wykonany z silikonu o jedwabiście miękkiej powierzchni, wibrator jest łatwy do wsunięcia i zapewnia maksymalny komfort podczas pieszczot. Wibrator jest wodoodporny, co umożliwia zabawę w wannie i pod prysznicem.
Ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB.
Całkowita długość 39,7 cm
Długość użytkowa trzonu 14 cm
Średnica maksymalna 3,9 cm
Ramię do stymulacji łechtaczki: długość 10 cm, średnica maks. 3,6 cm.
Waga 310 g.
Silikon, PU, ABS.,
WARIANTY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B